Tanıtım Filmi

Biz Kimiz?

Beyaz Baret Kariyer Akademisi, Türkiye’nin ilk ve tek online inşaat eğitimlerini sunan dijital bir eğitim ve sertifikasyon platformudur.

Biz Kimiz

Konusunda uzman akademisyenler ve deneyimli sektör profesyonellerinden oluşan ekibimizle, mesleki gelişiminizde ihtiyaç duyacağınız alanlara yönelik eğitimleri sizler için hazırladık. Eğitimlerimizde teorik bilginin yanı sıra kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik bilgilere ve mesleki ipuçlarına da yer verdik. Ayrıca, inşaat sektöründeki gelişmeleri sürekli olarak takip ediyor ve eğitim konularımızı düzenli olarak güncelliyoruz.

Mesleki Gelişiminizde İhtiyaç Duyacağınız Alanlar Neler?

İnşaat sektöründe uzun yılların deneyimini sizlere sunuyoruz.

Biz Kimiz

İnşaat sektöründe yükselebilmeniz ve sorunlara anında çözümler üretebilmeniz için bazı temel alanlarda kendinizi geliştirmeniz son derece önemlidir. İnşaat süreçlerine bütüncül bakabilmek ve yetkinliğinizi kanıtlamak istiyorsanız bu eğitimler tam size göre! İnşaat projelerinde iş programından ekip yönetimine, hakedişten keşif ve metraja, ihale süreçlerinden şantiye planlamasına kadar, iş hayatında ihtiyacınız olan tüm bilgileri kolay, akıcı ve kalıcı şekilde öğreterek size kariyerinizde büyük bir sıçrama fırsatı sunuyoruz.

Kuruluş Nedenimiz

Eğitimlerimizde, uzun yıllarda kazanılabilecek bilgileri, kısa sürede ve kalıcı biçimde öğretmek temel ilkemiz.

Biz Kimiz

Günümüzde bilgiye ulaşmak çok kolay. Ancak, bilgi kirliliği nedeniyle doğru bilgiye ulaşmak ise bir o kadar zorlayıcı. Bu noktadan hareketle, Beyaz Baret Kariyer Akademisi’ni kurduk. Eğitimlerimizi alan kişilerin, sağlam temeller oluşturacağına ve kariyerlerini bu temellerin üzerine kolayca ve zaman kaybetmeden inşa edebileceklerine inanıyoruz. Böylece, özgüveni ve yetkinliği yüksek liderler yetiştirmeyi ve ülkemizin öncü sektörlerinden olan inşaat sektörüne katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Yöntemimiz

Uluslararası online öğrenme standartlarında hazırladığımız eğitimlerimizden yararlanarak, akıcı ve kalıcı bir hayat boyu öğrenme deneyimi yaşayacaksınız.

Biz Kimiz

Kariyerinize hız kazandıracak olan bu eğitimleri, en güvenli şekilde alabilmeniz, zaman ve mekândan bağımsız olarak ulaşabilmeniz ve en iyi şekilde faydalanabilmeniz için, en çağdaş yöntemleri kullanarak sizlere sunuyoruz.İstediğiniz her an, internet erişimi bulunan her yerden, bilgisayar, tablet veya akıllı telefonunuz yardımıyla eğitimlere katılma imkânı sağlıyoruz.Üstelik eğitimi tamamladığınızda sahip olacağınız sertifika ile CV’nizde önemli bir fark yaratacaksınız.