Nasıl Çalışır?

Aşağıdaki 3 adımı izleyerek inşaat sektöründe kariyerinizi
hızlı ve kolayca geliştirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Eğitimleri satın alabilmeniz için öncelikle sisteme üye olmanız gerekir. Üyelik bilgilerinizi kullanarak sisteme giriş yaptıktan sonra seçtiğiniz eğitimleri kredi kartı veya havale ile satın alabilirsiniz. Eğitimi satın aldıktan sonra hesabınız üzerinden "Aldığım Eğitimler" menüsünü tıklayarak eğitimlerinize ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı ile satın aldığınız eğitimler ödeme işleminiz yapılır yapılmaz kullanıma açılacaktır. Havale ile satın aldığınız eğitimler ise ilgili havalenin gerçekleşmesinin ardından kullanımınıza açılacaktır.

Eğitimler, online eğitim videolarından oluşmaktadır. Eğitimlerinizi dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zamanda izleyebilirsiniz.

Satın aldığınız her bir sertifikalı eğitim, kullanıcı hesabınıza 6 ay süreyle tanımlanır. 6 ay içinde dilerseniz birden çok kez izleyebilir ve tekrar edebilirsiniz. 6 aylık sürenin sonunda, eğitim hesabınızdan kaldırılacaktır.

Online eğitim videoları; bilgisayar, tablet ve cep telefonu gibi akıllı cihazlara uyumlu olarak tasarlanmıştır. İnternet erişiminiz olan her noktadan eğitimlerinizi takip edebilirsiniz.

Online eğitim videolarınıza dilediğiniz zaman devam edebilirsiniz. Üstelik, cihaz sınırlaması olmaksızın, kaldığınız yerden devam etme özelliğine sahiptir. Dilerseniz kaldığınız yerden devam edebilir, dilerseniz istediğiniz bölümleri tekrar edebilir veya baştan başlayabilirsiniz.

Eğitimi tamamlayarak almaya hak kazandığınız sertifikanız basılı olarak, belirttiğiniz adresinize kargo ile gönderilmektedir. Bunun için ilave ücret ödemezsiniz.

Sertifikanızı alabilmek için online eğitim videonuzun sonunda yer alan soruları cevaplamanız yeterlidir. Ayrıca bir sınava girmeniz gerekmez.

Sertifikalar; konu ile ilgili bilgi sahibi olduğunuzu gösteren belgelerdir. Cv’nize ekleyeceğiniz bu belgeler sayesinde, iş başvuruları esnasında ve kariyerinizde kendinizi gösterme fırsatı yakalarsınız.